•  
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 02166974437-05137133280

آر اف ترجمه مخفف عبارت فرکانس رادیوئی است . مزایای این تکنولوژی جهت  افزایش سرعت و دقت در کلیه فرآیندهائی که نیاز به شناسائی دارد به حدی است که امروزه بسیاری از کمپانی ها و سازمان های دولتی و خصوصی در سرتاسر دنیا اقدام به انجام پروژه های بزرگ جهت بهره گیری از این تکنولوژی جهت تسریع و بهبود فرآیندهای خویش را دارند. 

 

 

کلید هوشمند  چند منظوره:

هردکمه بر روی کلید هوشمند دارای سه ویزگی است که هر ویزگی متناظر با یک عملکرد می باشد.این ویزگی عبارتند از:

-ویژگی روشن /خاموش

در صورتی که دکمه ای دارای ویزگی روشن/خاموش باشد آن دکمه می تواند همانند یک کلید معمولی به طور مستقیم چراغ های متصل به خود را روشن یا خاموش کند

-ویژگی کنترل دوطرفه

کلید های هوشمند که دارای ویزگی کنترل دوطرفه هستند می توانند سایر کلید های هوشمند با ویژگی روشن /خاموش را به طور هماهنگ کنترل کند.

-ویژگی سناریو

در صورتی که دکمه ای دارای ویژگی سناریو باشد آن دکمه می تواند سایر کلید های هوشمند از جمله روشنایی پرده و پنکه را به حالتی از قبل تعریف شده تغییر وضعیت دهد این ویزگی باعث افزایش مطلوبین محیط منزل از طریق اجرای سناریوهای روشناییی از پیش تعیین شده می گردد.

 

 

سیستم RF کنترل دستگاههایی از قبیل دیمر هوشمند ,پریز هوشمند,دستگاه ریموت کنترل,پنل مرکزی هوشمند,آیفون تصویری و .... را پوشش میدهد که در ادامه به این محصولات و کنترل آنها توسط سیستم RF می پردازیم.

 

 

 

اگر به راحتی و زیبایی می اندیشد با ما همراه شوید

درباره شرکت دقیق ابزار پویا

شرکت مهندسی دقیق ابزار پویا حدود یک دهه است که فعالیت خود را در زمینه  تجهیزات ابزار دقیق و خانه هوشمند به طور رسمی آغاز نمود و افتخار دارد محصولات و خدمات خود را که بی رغیب در کیفیت ,قیمت و نحوه ارائه می باشد را معرفی نماید.این شرکت با ارائه نسل جدید کلیدهای هوشمند,تجهیزات هوشمند ساختمانی و فن آوری نوین در صنعت ساختمان گامی موثر در جهت رفاه ,امنیت و آسایش شما برداشته است.

همانطور که مستحضر هستید امروزه علاوه بر افزایش اهمیت زمان ,صرفه جویی در مصرف انرژی هم از اهمیت بسزایی برخوردار است.اما ما به شما اطمینان می دهیم استفاده از محصولات ما ,ارتقای کیفیت ,صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

 

 

راه های تماس با شرکت دقیق ابزار پویا

۵ راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانیشرکت دقیق ابزار پویا وجود دارد .اولین راه بر روی دکمه پشتیبانی آنلاین سایت کلیلک نموده و با اپراتور ما صحبت نمایید . دومین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. سومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید . چهارمین را مراجعه به تلگرام شرکت می باشد . و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن شرکت دقیق ابزار پویا می باشد.

هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل شرکت    :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

شماره تماسهای شرکت  :  

  • دفتر تهران:    66974437-021
  • دفتر مشهد : 37133289-051---37133290-051

شماره تلگرام شرکت  :  09011076347

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction